Кришталеві ґрона
КВАРТЕТ «МОРДЕНТ», (Калуш)

КВАРТЕТ «МОРДЕНТ»
(Калуш)

-----------------------------------
-----------------------------------
-----------------------------------
-----------------------------------
-----------------------------------
-----------------------------------
«Bee Free»
(ІРШАВА)

«Bee Free»
(ІРШАВА)

-----------------------------------
-----------------------------------
-----------------------------------
-----------------------------------
-----------------------------------
-----------------------------------

Нагородження учасників КГ 2018


Призери фестивалю сучасної пісні і танцю «КРИШТАЛЕВІ ГРОНА 2018»ім.А.Гріги.


СПЕЦПРИЗИ

НАЙМЕНШІ УЧАСНИЦІ З М.ІРШАВА КОМАРЕНКО ЕЛЬВІРА ТА М.БРОДИ КАЛИНЮК НАТАЛІЯ



Лауреат фестивалю в категоріі

«НЬЮ ДЖЕНЕРЕЙШН»

РОМАН КЛИМКО, ЛВІВСЬКА ОБЛ.


Приз глядацьких симпатій «Bee free» молодша група, Іршава



МОЛОДШВ А КАТЕГОРІЯ, ДИПЛОМАНТИ


Валерія Ковальова, м. Павлоград

Валерія Фозекош, м.Іршава

Анна Бакарджієва, Болгарія

Андріана Станко, Іршава

Марія Шах, Броди

Катерина Возняк, Чернівці


МОЛОДША Б КАТЕГОРІЯ, ДИПЛОМАНТИ


Александра Носсоль, Білорусь

Анна-Ярина Олійник, Броди

Дмитро Банарь, Чернівці

Надежда Жигаревич Беларусь Барановичі


СЕРЕДНЯ ГРУПА, ДИПЛОМАНТИ


Яна Козар, Іршава

Софія Василишин, Львівська обл.


СТАРША ГРУПА, ДИПЛОМАНТИ


Кристина Дерман, Барановичі, Білорусь

Карина Кумар, Хмельницький


ХОРЕОГРАФІЯ, ДИПЛОМАНТИ


« Сузіря», Хуст


3-ТЯ ПРЕМІЯ МОЛОДША ГРУПА А


Єва Ейсмонтович,Херсон

Даря Реброва, Краматорськ


3-тя премія молодша група «Б»


Єгор Уманець, Одеса

Дарія Зоріна, Біла Церква

Олеся Шакула, Миколаїв


3-ТЯ ПРЕМІЯ СЕРЕДНЯ ГРУПА


Валерія Клименкова, Барановичі

Катерина Сапожнік, Іршава

Вероніка През, Барановичі


3-ТЯ ПРЕМІЯ СТАРША ВІКОВА ГРУПА


Ольга Гаврилюк, Броди

Вероніка Швець, Вінниця


3-ТЯ ПРЕМІЯ МАЛІ ФОРМИ


Дует «Zаграй Ukraine», Запоріжжя

«Ільничаночка», Іршава


3-ТЯ ПРЕМІЯ ХОРЕОГРАФІЯ

«Шанс», Вінниця

«Шоколад», Броди


2-ГА ПРЕМІЯ МОЛОДША А

Крістіна Аксьонова, Павлоград

Софія Накрийко, Львів


2-ГА ПРЕМІЯ МОЛОДША Б


Катерина Баліцька, Біла Церква

Михайло Черничко, Іршава


2-ГА ПРЕМІЯ СЕРЕДНЯ КАТЕГОРІЯ


Софя Твердоступ, Харків

Поліна Гончарук, Нетішин


2-ГА ПРЕМІЯ СТАРША КАТЕГОРІЯ


Лідія Ожоганич, Хуст

Кристина Глушенкова, Харків


2-ГА ПРЕМІЯ МАЛІ ФОРМИ


«По тормозам», Білорусь

Дует Сухопар Поліна і Софія, Харків



2-ГА ПРЕМІЯ ХОРЕОГРАФІЯ


«Ред рокетс», Білорусь

«Еліт», Хуст


1-А ПРЕМІЯ МОЛОДША КАТЕГОРІЯ А


Аріна Потапчук, Харків

Яна Савастюк, Білорусь


1-А ПРЕМІЯ МОЛОДША КАТЕГОРІЯ Б


Маргарита Пістоляк, Біла Церква

Анастасія Чумак, Біла Церква


1-А ПРЕМІЯ СЕРЕДНЯ КАТЕГОРІЯ


Кароліна Борис, Хуст

Аліна Валуйська, Луганськ


1-А ПРЕМІЯ СТАРША КАТЕГОРІЯ


Анастасія Ситнік, Харків

Валенина Козак, Вінниця


1-А ПРЕМІЯ МАЛІ ФОРМИ

«Блакит», Білорусь

«Ільничанка», Іршава


1-А ПРЕМІЯ ХОРЕОГРАФІЯ


«Калейдоскоп», Радивилів


ГРАН-ПРІ – КВАРТЕТ «МОРДЕНТ», Калуш


ГРАН-ПРІ – «Bee Free», ІРШАВА