„Кришталеві ґрона”

Міжнародний конкурс - фестиваль сучасної пісні і танцю „Кришталеві ґрона” народився у 1999 році. Ідейним засновником та директором фестивалю тривалий час був композитор, член спілки композиторів, почесний громадянин міста, педагог, музикант Андрій Гріга. За роки свого існування фестиваль - конкурс перетворився із районного у Всеукраїнський, а згодом отримав офіційний статус міжнародного .
              Щороку конкурс збирає понад 500 учасників з різних куточків України і зарубіжжя. Тут діти реалізовують всю свою вокальну і хореографічну майстерність,змагаються між собою, знаходять нових друзів,знайомляться з нашою місцевою культурою, милуються красою краю.
              Конкурс-фестиваль проводиться щорічно з 24 по 28 серпня в рамках святкування Дня міста. Програма фестивальних заходів надзвичайно насичена. Для учасників та гостей організовано зустрічі з керівництвом міста, директорами міжнародних і Всеукраїнських фестивалів, членами журі, екскурсії по пам’ятним місцям нашого міста, району, області, вечір знайомств - де визначаються міс та міні-міс фестивалю,святкова дискотека, майстер – класи.
              Організатором і засновником фестивалю є міська рада та дитяча громадська організація „Кришталеві ґрона» Фестиваль „Кришталеві ґрона” є яскравою візитівкою нашого міста.

Кришталеві ґрона