Готелі Виноградова - прекрасний варіант для проживання на час перебування на фестивалі, оскільки вирізняються зручним територіальним розташуванням (дорога до центру міста займе до 20 хвилин). Крім того, вони розташовані в спальному районі, а значить, шум міста не буде відволікати Вас від підготовки до конкурсу або просто відпочинку від важкого трудового дня. То ж, дорогі друзі! Ми пропонуємо Вам розглянути готельні об’єкти нашого міста різної цінової категорії, щоб ви змогли знайти потрібне помешкання.


«Виноградів»
«Імперіал»
«Орлине гніздо»
«JJ Hotel»
«У Ірини»
http://chornaskelya.com

Дорогі друзі!

З 24 по 28 серпня 2018 року відбудеться ХХ Міжнародний фестиваль сучасної пісні і танцю «Кришталеві Грона - 2018»ім.
Андрія Гріги. Традиційно, оргкомітет та дирекція прагнуть зробити фестиваль ще кращим і незабутнім. Програма планується насичена і динамічна. Чекаємо заявок від вокалістів і танцювальних колективів тут, на нашому сайті.
Будемо раді бачити Вас у перлині Закарпаття - мальовничому Виноградові. Бажаємо кожному учаснику – жаги до перемоги та удачі, журі – відкриття нових талантів, а глядачам – незабутніх вражень!
До зустрічі!

Синевир

Синевир - Кришталеві ґрона

Дорогі друзі!

З нетерпінням чекаємо на Вас в омріяному Закарпатському краї! Пропонуємо Вам відвідати одне з найвідоміших природніх див Закарпаття – озеро Синевир, яке ще у народі називають «Морським оком» Карпат.
«Деталніше»Проживання

Проживання - Кришталеві ґрона

Готелі Виноградова - прекрасний варіант для проживання на час перебування на фестивалі, оскільки вирізняються зручним територіальним розташуванням (дорога до центру міста займе до 20 хвилин)
«Деталніше»Гран-Прі „Кришталеві грона-2017”

Міжнародний конкурс-фестиваль сучасної пісні і танцю

Оргкомітет та дирекція Міжнародного конкурсу – фестивалю сучасної пісні і танцю „Кришталеві грона-2017” запрошує:

Анастасію Давидюк

прийняти участь в конкурсній програмі нашого фестивалю, який відбудеться з 24 по 28 серпня. «Деталніше»

«Кришталеві грона»

Фестиваль «Кришталеві грона» змінює свою обгортку. Ми стали цікавішими і красивішими! Оцінюйте новий сайт, адресу в інтернеті та новий блискучий логотип!

Продовжується прийом заявок на участь у фестивалі « Кришталеві грона 2017». Закачуйте, заповнюйте і відправляйте. Ми чекаємо з нетерпінням на самих талановитих учасників!
(детальна інформація в рубриці «Анкета» на нашому сайті)

Увага! Нова номінація на «Кришталевих гронах 2017». Тепер і ти зможеш взяти участь в одному із наймузичніших конкурсів-фестивалів України! New generation – new you!
(деталі дивись в рубриці «Положення» на нашому сайті)