Дорогі друзі!

З нетерпінням чекаємо на Вас в омріяному Закарпатському краї! Пропонуємо Вам відвідати одне з найвідоміших природніх див Закарпаття – озеро Синевир, яке ще у народі називають «Морським оком» Карпат. Воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років тому назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри. Автобусна поїздка відбудеться 24 серпня о 9.00 к.ч. Вартість – 50 грн/особа

Закарпаття – озеро Синевир

Дорогі друзі!

З 24 по 28 серпня 2018 року відбудеться ХХ Міжнародний фестиваль сучасної пісні і танцю «Кришталеві Грона - 2018»ім.
Андрія Гріги. Традиційно, оргкомітет та дирекція прагнуть зробити фестиваль ще кращим і незабутнім. Програма планується насичена і динамічна. Чекаємо заявок від вокалістів і танцювальних колективів тут, на нашому сайті.
Будемо раді бачити Вас у перлині Закарпаття - мальовничому Виноградові. Бажаємо кожному учаснику – жаги до перемоги та удачі, журі – відкриття нових талантів, а глядачам – незабутніх вражень!
До зустрічі!

Синевир

Синевир - Кришталеві ґрона

Дорогі друзі!

З нетерпінням чекаємо на Вас в омріяному Закарпатському краї! Пропонуємо Вам відвідати одне з найвідоміших природніх див Закарпаття – озеро Синевир, яке ще у народі називають «Морським оком» Карпат.
«Деталніше»Проживання

Проживання - Кришталеві ґрона

Готелі Виноградова - прекрасний варіант для проживання на час перебування на фестивалі, оскільки вирізняються зручним територіальним розташуванням (дорога до центру міста займе до 20 хвилин)
«Деталніше»Гран-Прі „Кришталеві грона-2017”

Закарпаття – озеро Синевир

Міжнародний конкурс-фестиваль сучасної пісні і танцю

Оргкомітет та дирекція Міжнародного конкурсу – фестивалю сучасної пісні і танцю „Кришталеві грона-2017” запрошує:

Анастасію Давидюк

прийняти участь в конкурсній програмі нашого фестивалю, який відбудеться з 24 по 28 серпня. «Деталніше»

Закарпаття – озеро Синевир

«Кришталеві грона»

Фестиваль «Кришталеві грона» змінює свою обгортку. Ми стали цікавішими і красивішими! Оцінюйте новий сайт, адресу в інтернеті та новий блискучий логотип!

Продовжується прийом заявок на участь у фестивалі « Кришталеві грона 2017». Закачуйте, заповнюйте і відправляйте. Ми чекаємо з нетерпінням на самих талановитих учасників!
(детальна інформація в рубриці «Анкета» на нашому сайті)

Увага! Нова номінація на «Кришталевих гронах 2017». Тепер і ти зможеш взяти участь в одному із наймузичніших конкурсів-фестивалів України! New generation – new you!
(деталі дивись в рубриці «Положення» на нашому сайті)